sobota, 10 sierpnia 2013

199. Potargana kartka na ślub...

... a dokładniej na ślub Magdy i Kamila,
dla których robiłam TE zaproszenia. 
Tworzyłam ją zaglądając na bloga Ani.












Kartkę zgłaszam na wyzwanie w Scrap.com.
(Ze sklepu pochodzą:  ten, ten, ten, produkt)


Bardzo Wam dziękuję za wszystkie odwiedziny
 i słowa zostawiane na blogu, 
powolutku nadrabiam zaległości na Waszych blogach.

Już teraz mogę Wam zdradzić, że niedługo na blogu 
pojawi się mała niespodzianka, 
a dla osoby która pierwsza zgadnie z jakiej okazji ta niespodzianka 
będzie dodatkowa szansa w losowaniu.
Pozdrawiam :)

środa, 31 lipca 2013

197. Różowe podziękowania

Podziękowania dla gości obecnych na chrzcie św.








Są bardzo różowe to myślę, że pasują na różowe wyzwanie
 blogu Kwiat Dolnośląski
 

Pozdrawiam :)

wtorek, 30 lipca 2013

środa, 24 lipca 2013

Rozdają...

...same słodkości

Za wschodnią granicą...
 pewnie nie jednej z nas się taki marzy...
KLIK   -  31.07.2013


Kolejny wygrania... :)
KLIK   -  31.07.2013r


Za to w Polsce można wygrać MAGICZNE papiery
KLIK  -  26.07.2013


Szablony do haftowania...
KLIK -  31.07.2013


i sprzęt ....
 KLIK  -   18.08.2013r


Kolejny sprzęt :)
KLIK


wykrojniki Joy
KLIK  -  05,08,2013


Pozdrawiam  :)

środa, 17 lipca 2013

195. Zrobiłam w końcu pranie... czyli jak podarować pieniądze na 18 urodziny :)

Kiedy jakiś czas temu zobaczyłam kartkę jaką stworzyła BEA 
wiedziałam że coś podobnego będę musiała zrobić.
Przyszedł czas wakacji i temat powrócił... 
....pomysł był, zostało ciąć, kleić i składać ...
Powstał exploding box a w środku "pranie"
Pierwsze zdjęcia bez zawartości, trochę zbliżeń...






i tu koszule zostały powieszone 



w środku wierszyk, również pochodzi z tego samego bloga




Pudełko z zewnątrz



Zgłaszam je na wyzwanie 
Scrapuj.pl  - kolorowo#11


i  wyzwanie 123ScrapujTy - z cyfrą

Pozdrawiam :)